KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8461280
nr 846 1280
Akvareller
2 st, L Lagerström, signerade, motivets mått: 50x35 + 35x50
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:38:07
13/9 13:29:12